Жемқорлық жоқ

Адал ұрпақ
Школьный добровольный клуб «Адал Ұрпақ»

План работы добровольного школьного клуба «Адал Ұрпақ» 2016-2017 учебный год

Протокол по анти коррупции

Список членов добровольного клуба «Адал Ұрпақ»

Секция антикоррупционные знания

Нормативно-правовые акты в сфере противодействия коррупции
Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын
іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2015 – 2017 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспары

План мероприятий на 2015 – 2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике

Постановление (каз)

Постановление (рус)

План мероприятий по противодействию коррупции

Правила поощрения лиц, сообщивших о факте коррупционного правонарушения

Антикоррупционная стратегия

Закон РК О противодействии коррупции

Основы антикоррупционной культуры
Письмо по школам сборник

Приложение2

Тематические разработки по антикоррупционному воспитанию

Методические разработки занятий по коррупции

Протокол проведения лекции по антикоррупционной тематике в ГУ «Средняя школа №5 имени Бауыржана Момышулы отдела образования акимата города Костаная»

Педагоги школы против коррупции

28 қараша 2018 жылы «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі Бауыржан Момышұлы атындағы №5 орта мектебі» ММ-де «Оқушыларды сыбайлас жемқорлыққа қарсы ағартуда білім үдерісін әдістемелік қамтамасыз ету» тақырыбы бойынша семинар өтті.

Семинарды өткізу бағдарламасы
Теориялық бөлім

1. Мектепте сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбиелеу – балалар мен жасөспірімдердің азаматтық санасын қалыптастыру бағыттарының бірі. «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі» ММ құқық бұзушылықты алдын алу секторының жетекшісі Нугуманова Н.К.

2. Мектеп – білім үдерісіне барлық қатысушылардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетін қалыптастыру алаңы болып табылады. «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі Бауыржан Момышұлы атындағы №5 орта мектебі» ММ тәрбие жөніндегі директордың орынбасары Майбородина И.М.

Практикалық бөлім

1. Іскер ойын «Біз болашақты сыбайлас – жемқорлықсыз кұрамыз» 9-10 сыныптар. «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі Бауыржан Момышұлы атындағы №5 орта мектебі» ММ қоғамтану мұғалімі Какимжанова Б.М.

2. Ойын сабақ «Сыбайлас жемқорлыққа – STOP». «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі Бауыржан Момышұлы атындағы №5 орта мектебі» ММ «Адал Ұрпақ» мектеп ерікті клубының жетекшісі Нурушева Г.К.

3. Диалог алаңы «Мен сыбайлас жемқорлыққа қарсымын» өзін-өзі тану сабағын өткізу шеңберінде өткізіледі. «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі Бауыржан Момышұлы атындағы №5 орта мектебі» ММ қоғамтану мұғалімі Лукашина Т.В.
4. Рефлексия